Névnapok: Ma: Ervin Holnap: Zita, Mariann

Pedagógusnapi köszöntő

2023-06-05

Pedagógusnapi köszöntő

Pedagógusnap alkalmából Taszár község képviselő-testülete, valamint a szülői munkaközösség, karöltve a gyerekekkel, megköszönte egész éves munkánkat:
"Pedagógusnap alkalmából szeretnénk őszinte tiszteletünket kifejezni és köszönetet mondani a szülők részéről.
Ma a tanárokat ünnepeljük. A tanárokat, akik miatt az iskolai diákévek emlékezetessé válnak, akikre az évek múlásával is nagy szeretettel gondolunk vissza.
Szép hivatás az Önöké.
Mindannyian tudjuk, hogy egy iskola értékét a benne tanító pedagógusok értéke adja.
A pedagógusok nem csak tantárgyakat tanítanak, hanem ők azok, akik a mindennapokban szinte láthatatlanul végzik feladatukat és diákjaik lelkében élnek, alakítják, formálják gondolkodásukat, cselekedeteiket.
Önök jelentik a példaképet, akit követni szeretnének, ami alapján élni akarnak, hiszen megtanítják gyerekeinket arra, hogy az iskolából kilépve az életben is boldoguljanak.
Az Önök munkája nélkülözhetetlen és felbecsülhetetlen.
Ezúton szeretnénk köszönetet mondani az idei évben mutatott kitartó munkájukért és azért a sok szeretetért, gondoskodásért, amit gyermekeink iránt tanúsítottak."
Mi is köszönjük a megható szavakat és a kedves verseket!