Névnapok: Ma: Lujza Holnap: Kornélia
Nyitólap > Bemutatkozunk > Tanáraink

Naptár

h k sz cs p sz v
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Bemutatkozunk

Tanáraink

Tanáraink

Berta Anita

tanító

3. oszt. osztályfőnöke

 

Christ Ildikó

természetismeret, kémia, biológia-egészségtan szakos tanár

8.a osztályfőnöke

 

Egerszegi Mónika

tanító, angol, magyar nyelv és irodalom műveltségterület

7.b osztályfőnöke

 

Faludyné Kiss Szilvia

intézményvezető

tanító, gyógypedagógus

 

Fülöp Diána

tanító, vizuális nevelés műveltségterület

 

Grábner Tímea

testnevelés szakos tanár

7.a osztályfőnöke

 

Igmándy Tamás

technika szakos tanár (áttanitó Nagyberkiből)

 


Kaszás Zoltán

magyar nyelv- és irodalom, történelem szakos tanár

 

Kissné Pap Orsolya

tanító, ének-zene műveltségterület

 

Kolozsvári Szilvia

tanító, magyar nyelv- és irodalom műveltségterület

1/a osztályfőnöke

 

Kurucz Miklós

rajz szakos tanár

 

Lelovics Zoltánné

tanító, fejlesztő pedagógus

 

Lesz Gyula

történelem szakos tanár

 

Lomniciné Tóth Veronika

igazgatóhelyettes

tanító, testnevelés műveltségterület

 

Nagy Tamás

ének-zene (óraadó pedagógus)

 

Nagyné Őss Ildikó

tanító, angol műveltségterület

 

Rácz Tamás

tanító

4. oszt. osztályfőnök

 

Somogyiné Dancs Katalin

tanító, testnevelés műveltségterület

8.b osztályfőnöke

 

Szabó Petra

tanító, matematika, történelem műveltségterület

6. oszt. osztályfőnöke

 

Szabóné Bakti Szilvia

tanító, informatika szakos tanár

 

Szakály József

matematika, fizika szakos tanár

5. oszt. osztályfőnöke

 

Szakály Józsefné

tanító, hitoktató, fejlesztő pedagógus

1.b osztályfőnöke

 

Szalontai Beatrix

tanító

 

Szilágyiné Plopp Tünde

tanító

2. oszt.  osztályfőnöke


Gölle telephely:

 

Lelkesné Vidus Csilla

tanító, gyógypedagógus

 

Takács Katalin

tanító, magyar nyelv- és irodalom műveltségterület

1-2-3-4. összevont oszt. osztályfőnöke

< Vissza az előző oldalra

© 2010 taszariskola.hu - Minden jog fenntartva.