Névnapok: Ma: Valéria Holnap: Péter

Diákolimpia

2023-04-17

Diákolimpia

Pénteken délelőtt került megrendezésre az atlétika többpróba II. korcsoportos diákolimpia Nagybajomban, ahol egy fiú és egy lány csapat is képviselte iskolánkat. Mindkét csapatunk aranyéremmel tért haza,ezzel biztosítva a továbbjutást a megyei döntőre. A fiúk közül két tanulónk kiemelkedő teljesítményt nyújtva egy arany és egy ezüst érmet is begyűjtött az egyéni versenyben, ugyanúgy mint a lányok,akik szintén két érmet nyertek.
A fiú csapat tagjai:
Erős Olivér, Fenyvesi Martin, Nagy Tamás, Orsós Bence, Pápai Gyula, Vatulik Olivér
A lány csapat tagjai:
Árvai Szófia, Boros-Gyevi Nóra, Horváth Olívia, Kreka Júlia Zoé, Németh Jázmin, Varga Hanna
A fiúk egyéni versenyében I. helyezést ért el Fenyvesi Martin, II. helyen Pápai Gyula végzett.
A lányoknál egyéniben Németh Jázmin lett az I. helyezett, II. helyen Árvai Szófia zárt.
Felkészítő pedagógusok Grábner Tímea és Szilágyiné Plopp Tünde.
Gratulálunk és sok sikert kívánunk a megyei döntőre!
Köszönet a gyerekek szállításáért a Taszárért Egyesületnek!